Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

3,546,011 návštěv

JČHL Frymburk - 27.9. 2008

S odhodláním napravit si reputaci po nevydařeném odpoledni, vyrazili jsme na noční soutěž do Frymburku. Už to, že se běželo na dva útoky nám náladu nezlepšilo.

Tím spíš, že nám oba úvodní útoky opět nevyšly.

Pak běžely naše ženy, které napodobily celkovou sobotní nemohoucnost a tak se v konečné tabulce letošního ročníku JČHL umístily až na 3.místě. Škoda je to veliká, neboť dlouho tuto soutěž vedly.

Oba mančafty mužů pak chtěly ve druhém kole alespoň dokázat, že nejsme úplně k ničemu. Částečně se nám to podařilo, 20:54 béčko a 21:27 áčko, to už nebylo úplně nejhorší. Ale upřímně napsáno, měli jsme vyšší ambice.

No nezbývá, než příští týden na poslední soutěži Velké ceny v Č.B. zaběhnout dvakrát čas pod 20 sec a konec sezóny bude vypadat přívětivěji.

Pozor, začátek je v Č.B již od 08:00 hod.!!!

Fotografie ze soutěže hledejte ve fotogalerii.

VC Neplachov - 27.9. 2008

Tak jako má burza, z toho Novýho Yorku, svůj černý pátek, má po této sobotě i náš hasičský sbor, svoji "černou sobotu".

Celkem osm, celkem dobře rozběhnutých pokusů a pouze jeden čas hodný srovnání s jihočeskou špičkou.

Na velké ceně v Neplachově jsme dosáhli v obou kategoriích velmi slabých časů, které stačily pouze na umístnění v druhé polovině tabulky.

Příčina se zdá být jasná, stříkat na sklopky 5 sec, to je opravdu mizérie. Ale to není jen záležitost brkařů. Bude potřeba k metodické komisi připojit ještě i psychologa.

Po těchto nezdarech jsme jeli na gáblík do Dynína, k našim spřáteleným děvčatům. Tady se nedá než chválit. Servis byl skvělej, masíčko a pivo bylo výborný. Alespoň něco nás dokázalo potěšit.

JČHL Mydlovary - 20.9. 2008

V sobotu 20.9.2008 se konala na naší hasičské aréně na Horánku soutěž, která byla součástí JČHL 2008. Za náš sbor se zúčastnila 2 mužstva mužů a jedno družstvo žen.

Bohužel, jak je již letos nemilým zvykem, ani tentokrát se našim borcům moc nedařilo. Áčko skončilo na posledním 14. místě, když jeden z proudařů nestihl za běhu zapojit proudnici.

Béčko dopadlo sice lépe, obsadilo 6. místo, ale ke spokojenosti to mělo ještě daleko. No a ženy skončily na místě 5.

Kladem může být skutečnost, že se běželo na naši časomíru od firmy Bábík a během soutěže nedošlo k nejmenším problémům.

Ceny pro zúčastněná mužstva byly velmi hodnotné a zejména ženské mančafty byly jistě spokojené i s doplňky stravy, pro zrychlení běhu.

Fotografie ze soutěže hledejte opět ve fotogalerii.