Navigace
Domů
Proběhlé akce
Rozpis soutěží
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Kontakty
Galerie fotek
Videogalerie
Vyhledávání
Obec Mydlovary

BB pohár
VC okresu ČB
JČHL
Časomíra

Kdo je on-line
Hosté on-line: 12

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

4,061,856 návštěvDětská soutěž Mydlovary - 27.8. 2022
Dětská soutěž Mydlovary - 27.8. 2022

Již tradičně, na poslední prázdninovou sobotu, jsme stanovili termín naší dětské hasičské soutěže "O pohár starostky obce Mydlovary".

Letos se sjelo 11 dětských týmů z Mydlovar, Dřítně,Hluboké nad Vltavou,Purkarce a Hosína, které změřily své síly v požárním útuku, ale také byla možnost zaběhnout si 60 m překážek, na nové dráze v Mydlovarech na Horánku.

Počasí nám sice připravilo nemilou zkoušku odolnosti v podobě husté deštivé přeháňky, ale ta nemohla zlomit odhodlání mladých hasičů k podání co nejlepších výkonů. Pravdou je, že společná mašina tuhle vodní nadílku neunesla a museli jsme nasadit mašinu od kamarádů z Hosína, kteří ochotně zapůjčili svůj stroj a tak se mohla soutěž v pohodě odběhnout.

Při soutěži samotné bylo vidět opravdové nasazení i těch nejmenších v  kategorii přípravka a zároveň  také jistou dávku zkušenosti v kategorii mladších a starších žáků.

Při individuálním závodu na 60 m překážek , si pak vyzkoušeli tuto disciplínu i ti, kteří ji pravidelně neběhají. To také bylo hlavním posláním této soutěže. Aby hasičská mládež ukázala výsledky svého celoročního snažení na trénincích a dala příležitost svým rodičům i dalším fanouškům vidět , jak jsou ve svém oblíbeném hasičském sportu úspěšní.

A sokojenost byla na závěrečném nástupu při vyhlašování výsledků vidět na všech závodnících. A to byl opravdu příjemný pohled , na takovou velkou partu spokojených mladých hasičů, kteří jednou nastoupí na místa svých rodičů a starších kolegů hasičů.

Nutno poděkovat všem pořadatelům i vedoucím družstev, kteří dělají tuto práci s mládeží a jsou jim neustále osobním příkladem a odbornými poradci. Velké poděkování patří I hlavnímu sponzorovi, Jaderné elektrárně Temelín, skupině ČEZ, která svým programem Oranžový rok, podporuje dlouhodobě naše aktivity.

Závěrem můžeme vyjádřit svou spokojenost s průběhem této soutěže, i přesto, že počasí nám nevyšlo úplně vstříc.

Termín příští dětské soutěže je 26.8.2023 a už teď se na ni všichni těšíme.Kalendář akcí
<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Narozeniny Narozeniny:
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Partneři
Reklamní banner

Reklamní banner

ČEZ