Navigace
Domů
Proběhlé akce
Rozpis soutěží
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Kontakty
Galerie fotek
Videogalerie
Vyhledávání
Obec Mydlovary

BB pohár
VC okresu ČB
JČHL
Časomíra

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

4,127,741 návštěvOslavy 95. výročí založení sboru - 10.10. 2020
Oslavy 95. výročí založení sboru - 10.10. 2020

V sobotu 10.října 2020 jsme uspořádali “Oslavy 95.výročí založení našeho sboru”. Bohužel, v důsledku vládních opatření v boji s COVID-19, jsme byli nuceni velice omezit původně plánovaný program. Veškerá nařízení jsme akceptovali a celá akce probíhala podle nařízených pravidel. Samozřejmost byla dostupnost desinfekce na ruce a náhradních roušek u vstupu do hospody i obecního úřadu.

Předem jsme zrušili pozvání spřáteleným sborům a z oficiálních hostů se účastnil pouze bratr hasič Pavel Lamoš, který se ujal role oficiálního gratulanta a následně, ve spolupráci s naší starostkou, Mgr. Hanou Chalupskou, předal i čestná uznání a medaile zasloužilým členům našeho sboru. Darkové koše pro starší zasloužilé členy, kteří se podíleli na porevolučním restartu sboru v roce 1990, jsme roznesli osobně rovnou do jejich domovů, abychom omezili jejich pohyb na veřejnosti.

Oficiální část s předáním pamětní stuhy z rukou starostky obce proběhla na obecním úřadě, za účasti čelních představitelů sboru, starosty sboru Miroslava Vebra a velitele sboru Karla Marušky.

Poté jsme se přesunuli ke zbývajícím hostům do prostorů hospody Mydlovarka, kde starostka obce přednesla svůj projev a po ní i bratr Lamoš vyjádřil své poděkování našemu sboru za dosavadní činnost na poli hasičském i společenském. Jako další proběhla část s předáním jednotlivých ocenění.

Po skončení oficiální části jsme ve volné zábavě, při občerstvení, prodiskutovali události posledních dnů a starší členové zavzpomínali i na časy minulé.

V souladu s nařízením vlády jsme naši akci ukončili před dvacátou hodinou.

Výbor sboru chce poděkovat všem, kteří se na zajištění této improvizované oslavy podíleli. Stejně tak i všem, kteří se jí osobně účastnili a vytvořili důstojnou atmosféru. Doufáme, že s odstupem času budeme tuto akci brát jako zkušenost a zavzpomínáme na ni v roce 2025, až budeme organizovat oslavy stého výročí...

Závěrem ještě je na místě poděkovat starostce obce Mgr. Haně Chalupské, za reálnou spolupráci při zajištění podmínek pro tuto akci a samozřejmě i Skupině ČEZ, která v rámci Oranžového roku 2020 podpořila finančně průběh oslav našeho výročí.Kalendář akcí
<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Partneři
Reklamní banner

Reklamní banner

ČEZ