Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

1,612,337 návštěv

JČHLMarkvarec - 21.9. 2014

V neděli 21.9. 2014 jsme po roce opět vyrazili do Markvarce, kde se konala soutěž seriálu JČHL. Hasičského klání se zúčastnilo osmadvacet mužských a jedenáct ženských družstev. Běhalo se na sklopné terče naší časomíry.

Na nerovném terénu se útok nejlépe povedl mužům z Heřmanče – 18,22, druzí skončili chlapi ze Žďáru (18,24) a bronz brali Dvorce – 18,48. Běželo se i mužské finále na dvě „B“, které vyhráli také Heřmanečtí – 16,53.

Našim holkám nepřálo počasí a musely běžet v dešti. Čas 22,07 jim stačil až na třetí místo a odváží si šest bodů do celkového hodnocení ligy. Rychlý poryv větru, který se přihnal v průběhu našeho útoku, byl natolik silný, že převrhnul displej časomíry na jednoho z přihlížejících, a zvedal stany soutěžících. Soutěž z toho důvodu musela být cca na 15 minut přerušena. Před holkami se umístily ženy z Lišova A (20,57) a Dvorce 18,71.