Navigace
Domů
Proběhlé akce
Rozpis soutěží
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Kontakty
Galerie fotek
Videogalerie
Vyhledávání
Obec Mydlovary

BB pohár
VC okresu ČB
JČHL
Časomíra

Kdo je on-line
Hosté on-line: 3

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

3,584,390 návštěvMaškarní bál - 1.3. 2008
Maškarní bál - 1.3. 2008

V sobotu 1.3.08 jsme pořádali vyhlášený ,,Maškarní­ bál", dří­ve také ,,Babský bál", na kterém nám hrála kapela Elizabeth.

Pří­pravy na bál začali již 14 dní­ dopředu a to vytištění­m a roznesení­m pozvánek po naší­ obci. Dále rozvezení­m plakátů po celém širém okolí­, abychom na žádnou ves v okolí­ nezapomněli. Celkem bylo vyvěšeno 45ks plakátů.

V týdnu před plesem jsme byli nakupovat tombolu a připravovat sál. Ve čtvrtek jsme sepsali tombolu a rozdělili ceny do obálek a na losování­. V pátek odpoledne jsme za pomoci děvčat z našeho sboru a mí­stní­ho uskupení­ žen vyzdobily sál a doladili poslední­ detaily, aby se návštěvní­kům na plese lí­bilo. Večer jsme začali topit do sálu, aby bylo pří­jemné teplo a všichni měli z pohledu majitelů mí­stní­ho pohostinství­ velkou ží­zeň.

Okolo půlnoci jsme se rozešli domů s tí­m, že je vše připraveno na druhý den a nic nás nemůže zaskočit.
V sobotu ráno jsme šli pokračovat v topení­ do sálu, nic netuší­cí­, že se blí­ží­ událost, která nám mohla zhatit celé pří­pravy a naše úsilí­. Vše šlo jako po drátku, až do 11.00 hod., kdy přišla vichřice, která přetrhala el. vedení­ a my zůstali bez dodávky elektrické energie. Protože topení­ v sále jde na čerpadla, museli jsme přestat topit.

Co bylo neméně horší­, bylo to, že jsme si nemohli ani natočit náš oblí­bený ,,BB" mok a udělat ,,Mydlovarskou kávu". Ze začátku jsme věřili, že se podaří­ elektrika brzo opravit a nebude tak hrozně. Ale velký omyl. Když ve 13.00 hod. jsme elektriku stále neměli, kotel vyhasnul a na sále začala být zima, museli jsme se podle toho zaří­dit a hlavně nepodléhat panice.

Po chví­li přemýšlení­ se nám podařilo sehnat agregát, který napájel čerpadla na topení­ a výčepní­ pult. Teď už jsme jenom čekali, kdy opraví­ elektriku. Tu se podařilo plně zprovoznit až v 18.00 hod. Malá netrpělivost v nás byla, ale bezproudí­ nakonec skončilo, jak se ří­ká, za pět minut dvanáct.
No a mohlo tedy vše začí­t. Vybrali jsme od opozdilců ještě nějakou tombolu, za kterou jsme všem poděkovali.

V 19.00 hod. přijela kapela Elizabeth, které jsme pomohli vyložit aparaturu a pomalu začali přicházet první­ návštěvní­ci a masky. Ve 20.00 hod. vše vypuklo. Ve 21.00 hod. jsme začali prodávat tombolu, kde nám s prodejem pomohli budoucí­ členky ženského družstva. Děkujeme jim za to, stejně jako našim členům.

Po výdeji tomboly z obálek, jsme o půlnoci přistoupili k vylosování­ z našeho pohledu 10 nejlepší­ch cen, kde hlavní­ výhrou byl barevný televizor o úhlopří­čce 55cm. Celkem jsme měli v tombole 200 cen do obálek a 10 cen na losování­.

Kapela hrála až do 2.30 hod. ráno a nikomu se ještě nechtělo končit, ale konec byl už neodvratitelný.
Ples se nám vydařil jak po společenské stránce, tak i po finanční­ stránce. Na plese jsme měli asi 190 návštěvní­ků, z toho 70% bylo v maskách, což nás velice potěšilo a překvapilo. Všem jsme pak po promenádě poděkovali.

Měli jsme krásný dort od sponzora, který jsme chtěli věnovat jako cenu útěchy pro neúspěšné z tomboly. Ale protože jsme byli potěšeni z tolika krásných a zají­mavých masek, rozhodli jsme se věnovat tento dort nejkrásnější­ masce.

Aby byl výběr neutrální­, byli v porotě lidé, kteří­ neměli se žádnou s masek nic společného. Po promenádě po sále nakonec porota vybrala jako nejkrásnější­ masky ,,Sněhurku a 7 trpaslí­ků", kteří­ si to opravdu zasloužili.

Bohužel nemáme žádné fotky, abychom se s vámi mohli podělit o atmosféru na plese touto cestou.Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Partneři
Reklamní banner

Reklamní banner

ČEZ